خب کم کم به لحظات ملکوتی امتحانات نزدیک میشیم این ترم امتحانات ملویی در پیشه با اینکه کتاب کودک سالم و ایضا استادش شلوار خیس کن بنظر میاد و همچنین اختلالات با اون استاد نچسب و گوهش ولی فرصت بسیار و راه نیز . استاد بهمون نمره کامل روش تحقیق رو داد و خب منتظریم ببینیم استاد کی وقت داره درباره تحلیل داده ها بیشتر بهمون یاد بده ایضا spss. فلذا این درس برای امتحانا شوت می شود و تابستان ادامه ی کارای مقاله. حسرت من اینه که این ترم فناوری داشتیم درس به این شیرینی این استاده (که نمیدونم کی استادش کرده) خراب کرد تا این حد که به فلش میگفت فلاش :| . درس آمار هم جای جالبی بود چون خیلیا برا فرار از ریاضی اومدن تجربی و این رشته ولی حالا اینجام باهاشون کار داره در این حد که یکی از دخترا درسخون کلاس میگفت می خواد استاد خصوصی برای آمار بگیره :دی

دیگه چی بگم آها سه فصلش رو خوندم ولی برگشتم دوباره بخونمش و همون دوسه خطیم که درباره ی اشاره گر هست هم برام جالبه تا آخر تابستون باید اینو تموم کنم برای بعدشم برنامه هایی دارم ولی باید ببینم چطور پیش میرم. این مدتم باید حواسم باشه برای تابستانم یه کاری جور کنم که فعلا کار تو یه جایی برام هفتاد درصدی اوکی شده ببینم چی میشه.

- پشت هر تصمیمی یه صفر یه یک هست: یه آره یه نه، یه میخوام یه نمیخوام

- و رقصان میگذرم از آستانه ی اجبار .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها